1

Budżetowy Archos ARNOVA 7c G2 z modemem 3G

Archos ARNOVA 7c G2We wrześniu w sprzedaży pojawi się multimedialny tablet internetowy Archos ARNOVA 7c G2. Ma to być stosunkowo tanie urządzenie z wbudowanym modemem 3G oraz systemem operacyjnym Google Android.

Urządzenie ARNOVA 7c G2 pozwala na wielogodzinne surfowanie po internecie, na otrzymywanie poczty e-mail oraz gwarantuje swobodny dostęp do ulubionych aplikacji użytkownika. Najnowsze budżetowe rozwiązanie ARNOVA 7c G2 z systemem Android Gingerbread na pokładzie oraz wbudowaną kamerą, dzięki bogatej funkcjonalności może towarzyszyć
swojemu użytkownikowi przez cały dzień, praktycznie wszędzie.

Za sprawą wbudowanego moduł WIFI oraz modemu 3G, użytkownik może cieszyć się bogactwem internetu w każdym miejscu. Jedyne, co powinien zrobić, to wyposażyć urządzenie w dowolną kartę SIM (tablet nie ma założonej blokady simlock, dzięki czemu użytkownik otrzymuje pełną swobodę w wyborze dostawcy usług internetowych).

Na pojemnościowym ekranie o szerokości 800 pikseli i przekątnej 7”, użytkownik może komfortowo przeglądać ulubione strony internetowe. ARNOVA w odróżnieniu od innych tabletów nie wymaga dodatkowego skalowania witryn internetowych – są one w pełni wyświetlane na ekranie tabletu.

Najnowszy produkt linii ARNOVA posiada wbudowana kamerę.

Użytkownicy mogą zainstalować ulubione aplikacje za pomocą platformy AppsLib. Dzięki temu ARNOVA staje się w pełni konfigurowalnym środowiskiem, które każdy użytkownik może skroić na miarę własnych potrzeb.

ARNOVA 7c G2 została wyposażona w najnowszy system operacyjny Google Android Gingerbread. Najnowsze oprogramowanie jest gwarantem bardziej przyjaznego inteface’u, jeszcze bardziej użytecznej klawiatury dotykowej, oraz szeregu użytecznych funkcji, zapewniających pełną swobodę w nawigowaniu zarówno po urządzeniu jak i w sieci.

Wszystkim użytkownikom połączonym z siecią WiFi, lub 3G, ARNOVA 7c G2 pozwala na zarządzanie pocztą e-mail, praktycznie w każdym miejscu.

Dodatkową nowością wprowadzoną do ekonomicznego tabletu ARNOVA 7c G2 jest moduł GPS.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz