0

inkBOOK Classic. Czytnik ebooków w cenie 299 zł

inkBOOK Classic
W Polsce czytniki e-książek są coraz popularbiejsze. Firma Arta Tech wprowadza do sprzedaży nowy model czytnika ebooków inkBOOK Classic. Idea stojąca za modelem Classic to prostota użytkowania. Czytnik łączy w sobie intuicyjną obsługę za pomocą fizycznych przycisków z oprogramowaniem, które jest w stanie odczytać praktycznie każdy format elektronicznych publikacji, można przeczytać w informacji prasowej.

Nowy inkBOOK to urządzenie, które posiada e-papierowy wyświetlacz oparty na technologii E Ink Carta™. Rozwiązanie to przekłada się na lepszy o 50% kontrast w stosunku do ekranów poprzedniej generacji. W odróżnieniu od tabletu czy smartfonu, ekran inkBOOKa Classic swoją fakturą imituje kartkę papieru i nie męczy oczu nawet przy wielogodzinnym czytaniu.

inkBOOK Classic

inkBOOK Classic wyposażono w kartę WiFi oraz slot microSD. Dzięki czemu możemy mieć ze sobą sporo tytułów, które zapiszemy na karcie microSD. Użytkownicy inkBOOKów mogą swoje dokumenty bezpiecznie przechowywać w dedykowanej usłudze Midiapolis Drive (ponad 3000 polskich i światowych pozycji).

inkBOOK Classic

inkBOOK Classic ma wymiary 163 x 115 x 7 mm i waży zaledwie 175 gram. Wytrzymała bateria pozwoli korzystać z czytnika nawet do kilku tygodni na jednym ładowaniu. Urządzenie jest objęte 24-miesięczną gwarancją door-to-door ze strony producenta. Sugerowana cena detaliczna to 299 PLN.

inkBOOK Classic

inkBOOK Classic

źródło: informacja prasowa inkBOOK

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz