0

Goclever INSIGNIA 890 WIN. Tablet 2w1 z Windows 10 za 599 zł!

Goclever INSIGNIA 890 WIN
Goclever INSIGNIA 890 WIN to pierwszy tablet firmy Goclever z systemem operacyjnym Windows 10 na pokładzie. Producent adresuje urządzenie Goclever INSIGNIA 890 WIN do klientów biznesowych, ale nie tylko do biznesu ten sprzęt się nada.

Konstrukcja urządzenia jest solidna, a obudowa wykonana z dobrej jakości tworzywa sztucznego jest pokryta matową powłoką. Stabilna konstrukcja, duże klawisze i wygodny touchpad to główne cechy dedykowanej, dołączonej do zestawu klawiatury. Tablet INSIGNIA 890 WIN został wyposażony w wyjście microHDMI, które pozwala na łatwe podłączenie do telewizora i umożliwia oglądanie filmów na dużym ekranie. Dwa klasyczne porty USB ułatwiają podpięcie myszki czy dysku przenośnego bez konieczności stosowania przejściówek.

Goclever INSIGNIA 890 WIN wyróżnia się 8,9 calowym ekranem o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Prawidłowe funkcjonowanie tabletu zapewnia czterordzeniowy procesor Intel Atom 1.3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Wbudowana pamięć wynosi 32 GB. Akumulator o pojemności 4800 mAh zapewnia pracę na baterii z WIFI do 5h.

Zobacz także: Kruger&Matz EDGE1083. Tablet 2w1 z Windowsem za prawie 1 tys. zł!

Nowy tablet Goclever INSIGNIA 890 WIN został wyposażony w najnowszą wersję oprogramowania – Windows 10. . Nowością jest także przeglądarka internetowa Edge, która zastąpiła Internet Explorer. Właścicieli urządzeń mobilnych ucieszy fakt, że system Windows 10 zarówno na tablecie i smartfonie będzie taki sam jak na komputerze.

Goclever INSIGNIA 890 WIN

Goclever INSIGNIA 890 WIN. Cena i dostępność

INSIGNIA 890 WIN z system WINDOWS 10 będzie dostępny na początku listopada w sieci Selgros oraz w detalicznych sklepach internetowych. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 599 zł.

źródło: informacja prasowa Goclever

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz