19

KONKURS! Wygraj słuchawkę Jabra Eclipse! WYNIKI!

jabra eclipse konkursOstatni konkurs jaki dla Was przygotowałem miał miejsce w lipcu, więc już trochę czasu minęło, a ja nic? Przepraszam! Naprawiam swój błąd! 🙂 Razem z firmą Jabra Polska przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać rewelacyjną słuchawkę Jabra Eclipse!

Słuchawka Bluetooth Jabra Eclipse swoją premierę miała na tegorocznych targach elektronicznych IFA 2015 w Berlinie, a już teraz można ją kupić w Polsce! Cena wynosi 399 zł. Jeśli obecnie nie stać Was na taki wydatek, a zainteresowaliście się Jabra Eclipse to ja mam dla Was idealną propozycję! Możecie ją wygrać w konkursie na otabletach.pl!

Najpierw o samej słuchawce, abyście wiedzieli o co jest to całe zamieszanie 🙂

Jabra Eclipse

Jabra Eclipse

Jabra Eclipse. Co oferuje?

Jabra Eclipse to bezprzewodowa słuchawka, którą można idealnie dopasować do ucha dzięki trzem zestawom różnych rozmiarów wkładek EarGel. Waży zaledwie 5,5 g. Słuchawka oferuje do trzech godzin rozmów na jednym ładowaniu, a dołączane kompaktowe etui ochroni ją przed uszkodzeniami oraz posłuży za ładowarkę, dzięki której czas pracy zestawu przedłuży się nawet do dziesięciu godzin. Sterowanie rozmową odbywa się głosowo lub za pomocą „stuknięć” w określone miejsce na słuchawce. Zestaw służy również jako unikalny system głośnomówiący – darmowa aplikacja na smartfony Jabra Assist pozwala na odczytywanie komunikatów i wiadomości tekstowych, zmianę jakości dźwięku, czy zmianę języka komunikatów.

Więcej o niej w naszym wpisie o Jabra Eclipse.

Swoją drogą polecam swoje recenzje produktów Jabra

Zadanie konkursowe!

Aby wygrać słuchawkę Jabra Eclipse należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Komentarz należy umieścić w tym wpisie – ważne, aby podać maila, pod którym skontaktuje się ze zwycięzcą!

Pytanie konkursowe!
Która funkcja słuchawki Jabra Eclipse podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzu!

WYNIKI!

Po wielu godzinach przemyśleń uznałem, że nagroda wędruje do Robert Nowakowski! Gratulujemy! Proszę sprawdzić maila 🙂

Zasady konkursu


Konkurs zorganizowany przez blog otabletach.pl oraz Jabra trwa od 20. do 27. października 2015 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane tutaj najpóźniej do 31. października 2015 roku. Do wygrania jest słuchawka Bleutooth Jabra Eclipse!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz