0

Xperia Tab7 Light – tablet z Dual Corem i Androidem 2.3

Nowy tablet od Sony Ericssona - odniesie sukces?

Chyba nikt nie spodziewał się tego, że Sony Ericsson zdecyduje się na wypuszczenie tabletu z system operacyjnym Android. Model Xperia Tab7 Light, stworzony przez Andro Gama pokazuje jednak, że wszystko jest możliwe.

Wielu osobom tablet od SE może kojarzyć się z dużym walkmanem, o przekątnej wyświetlacza mierzącej 7 cali, z 8-omegapikselowym aparatem, Androidem 2.3 Gingerbread i możliwością odtwarzania filmów w jakości HD. Tablet posiadać ma wejście mikro HDMI, integrację z Facebookiem, rozbudowany odtwarzacz multimediów i obsługę WiFI oraz HDSPA. Co ciekawe, twórca urządzenia twierdzi także, że będzie to tablet obsługujący technologię 3D.

Jeśli chodzi o sam design, to mocne zaokrąglenie bocznych i górnych krawędzi to z pewnością coś nowego w świecie tabletów i możliwe, że spotka się z zainteresowaniem ze strony użytkowników. Z drugiej jednak strony, czy po premierze cieszących się dużą popularnością tabletów Sony S1 i S2 na rynku znajdzie się miejsce na kolejne, podobne urządzenie? Jakie jest wasze zdanie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel