2

LG G Pad 8.0 za złotówkę w ofercie nc+

LG G Pad 8.0
Platforma cyfrowa nc+ wprowadza nową ofertę z tabletem LG za 1 zł na start i 5 GB danych do wyboru z pakietami Extra+ i Extra+ Canal+. Klienci mogą liczyć na kupno LG G Pad 8.0 za 1 zł. Zainteresowani?

Nowi klienci dołączając do grona abonentów nc+ mogą wybrać, w zależności od potrzeb pakiet Extra+ lub jeszcze bogatszy pakiet Extra+ Canal+ w wersjach z tabletem lub z tabletem i Internetem. W skład tego pierwszego pakietu wchodzi 131 kanałów, w tym aż 55 w jakości HD, natomiast pakiet Extra+ Canal+ zawiera 139 kanałów tematycznych, w tym 63 kanały w HD i pełną gamę kanałów z rodziny Canal+.

Przyszli abonenci, decydując się na zakup pakietu z tabletem LG G Pad 8.0 mogą skorzystać z ofert, których cena zaczyna się już od 79,90 zł miesięcznie. Osoby zainteresowane Internetem mogą wybrać pakiet Extra+ z tabletem i Internetem od Orange w cenie 94,90 zł miesięcznie lub pakiet Extra+ CANAL+ z tabletem i Internetem za 134,90 zł miesięcznie.

Tablet LG G Pad 8.0 charakteryzuje się obecnością 8-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Prawidłowe działanie systemu operacyjnego Google Android ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB RAM. Na dane oraz aplikacje przeznaczono 16 GB, ale jest także slot microSD. W obudowie skrywa się także Bluetooth, WiFi, microUSB.

źródło: nc+

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz