0

Prestigio Wize 3057 3G. 7-calowy tablet z 3G. Co oferuje?

Prestigio Wize 3057 3G
Prestigio Wize 3057 3G to kolejny przedstawiciel tabletów Prestigio, które są dostępne w Polsce od dłuższego czasu. Tym razem nie mamy do czynienia z multimedialnym „monstrum”, a raczej z budżetową i funkcjonalną propozycją. Prestigio Wize 3057 3G to przed wszystkim wbudowany modem 3G oraz Android 4.4 Kitkat.

Nowy MultiPad Wize 3057 3G oferuje nieskrępowaną mobilność za sprawą kompaktowych wymiarów dających wrażenie lekkości i poręczności urządzenia. Obecność modemu 3G pozwoli cieszyć się dostępem do internetu w każdym miejscu na ziemi.

MultiPad Wize 3057 3G pracuje pod kontrolą dwurdzeniowego procesora, trochę mało… Funkcjami tabletu nawigujemy przy pomocy siedmiocalowego wyświetlacza prezentującego rozdzielczość 1024×600 pikseli i 16 milionów kolorów. Ekran wykonano w technologii TN.

Prestigio Wize 3057 3G

System Android 4.4 oferuje dostęp do Google Play. Darmowo można też korzystać z 200GB przestrzeni w chmurze Prestigio MultiCloud, w razie gdyby skończyło się miejsce na karcie SD o pojemności do 32GB.

Producent rozwija także autorski kontent w postaci sklepu MultiStore, gdzie po zarejestrowaniu użytkownik może pobierać darmowe aplikacje lub kupować promocyjnie wycenione gry i programy. Przydatne do usprawnienia pracy tabletu mogą być aplikacje takie jak MC Afee, Clean Master czy Dr Booster odpowiadające za bezpieczeństwo, zużycie baterii i porządek w zasobach urządzenia.

Niestety mało informacji na temat specyfikacji technicznej, nie ma się czym chwalić?

Prestigio Wize 3057 3G

źródło: informacja prasowa Prestigio

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz