0

Nawigacja MapaMap z nowym interfejsem dla tabletów

MapaMap 8.8 tablety
Producent oprogramowania MapaMap poinformował o zamianach, pozytywnych dla Użytkowników. Mogą oni w wersji MapaMap 8.8 liczyć na całkowicie nowy interfejs dla tabletów z Androidem, ale także dla smartfonów. W nowej wersji znajdują się także liczne usprawnienia oraz odświeżona została graficznie warstwa POI. O

Nowa MapaMap 8.8 to przede wszystkim nowy interfejs

Nowy interfejs użytkownika znacznie lepiej sprawdza się na urządzeniach o wysokiej rozdzielczości i zapewnia większą wygodę obsługi na smartfonach i tabletach. Nowy interfejs wprowadza także nową kolorystykę, w której królują odcienie czerni i pomarańczowego. Menu w nowej szacie graficznej jest znacznie lepiej widoczne w słoneczne dni niż poprzednia wersja interfejsu. Odświeżone zostały także ikony przedstawiające obiekty użyteczności publicznej (POI), wraz z menu umożliwiającym zgłaszanie zdarzeń drogowych.

Aktualne mapy

MapaMap 8.8 z nowym interfacem użytkownika zaopatrzona jest także w aktualny pakiet map cyfrowych Polski z III kwartału 2015. Nowe mapy zostały rozbudowane o ponad 43 tysiące obiektów POI oraz prawie 10 tysięcy kilometrów dróg. W uaktualnionej sieci drogowej uwzględnione zostały nowe inwestycje drogowe. Można do nich zaliczyć między innymi:

  • Ekspresową obwodnicę Janek i Raszyna,
  • Odcinek drogi expressowej Bielsko Biała – Żywiec,
  • Obwodnicę Czarnkowa, Bobowej oraz Lidzbarka,
  • 3 etap obwodnicy Mielca,
  • nowy most i przebieg drogi w Węgorzewie,
  • obwodnica Nowego Sącza – odcinek miejski.

MapaMap 8.8, to również usprawnienie działania dotychczasowych funkcji

Można do nich zaliczyć między innymi dźwiękowe ostrzeganie o przekraczaniu dozwolonej prędkości, które zostało rozbudowane o możliwość definiowania własnych preferencji ostrzegania. Na przykład możliwe jest ostrzeganie kierowcy dopiero po przekroczeniu prędkość o zadany parametr 10, 20, 30 lub więcej km/h. Dodatkowe usprawnienia w wersji 8.8 to także poprawione lokalizowanie użytkownika na drodze w sytuacji słabego sygnału GPS.

Z jakiej nawigacji GPS korzystacie na tabletach?

Ja z Navitela, a Wy?

MapaMap 8.8. Zdjęcia

MapaMap 8.8 menu główne

MapaMap 8.8 panel nawigacyjny

MapaMap 8.8 wyszukaj poi

MapaMap 8.8 panel nawigacyjny

MapaMap 8.8 wyszukaj adres

MapaMap 8.8 nawigacja budynki 3D
źródło: informacja prasowa MapaMap

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz