1

Sharp RW-T107 – tablet z Gingerbread i wsparciem dla NFC

Sharp RW-T107

Sharp, firma, która najprawdopodobniej zajmie się produkcją wyświetlacza do iPhone’a 6, ogłosiła właśnie wypuszczenie na rynek nowego tabletu działającego na Androidzie i posiadającego 7-ocalowy wyświetlacz. Co dziwne, model ten nie opiera się o Honeycomb jak większość nowych urządzeń pojawiających się na rynku, a o Androida 2.3 Gingerbread.

Tablet najpierw trafi na rynek japoński, gdzie testowany będzie interfejs NFC stworzony specjalnie dla interakcji komercyjnych i reklamowych. W przypadku rynku azjatyckiego RW-T107 będzie wspierać japońskie karty płatnicze FeliCa, ale w przyszłości spodziewane jest rozszerzenie możliwości jeśli chodzi o metody płatności. Sharp może bardzo wiele zyskać także na dystrybucji kart członkowskich, identyfikatorów, kart lojalnościowych i innych ofertach specjalnych oraz na kuponach rabatowych.

Azjatyckie przedsiębiorstwo zapowiedziało, że każdego miesiąca, zaczynając od piątego września, na rynek wypuszczanych będzie tylko i wyłącznie pięć tysięcy sztuk tabletu, nie licz więc, że w Twoje okolice trafi w najbliższym czasie. Co do specyfikacji modelu to są one jeszcze nieznane, ciekawe jaki procesor i pamięć wewnętrzną zaoferuje nam Sharp RW-T107?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel