0

Lenovo YOGA Tab 3. Bardzo ciekawy tablet w rozsądnej cenie

Lenovo YOGA Tab 3Firma Lenovo wprowadza do sprzedaży na terenie Polski nowy, multimedialny tablet z serii Yoga Tab. Najnowszy produkt to Lenovo YOGA Tab 3 z wyświetlaczem wykonanym w technologii HD, technologią AnyPen i kamerą obracającą się o 180 stopni. Konstrukcja Lenovo YOGA Tab 3 jest na pewno intrygująca i nieco oryginalna.

Lenovo YOGA Tab 3 10 cali został wyposażony w technologię AnyPen, dzięki której można robić notatki, rysunki, czy jeszcze bardziej precyzyjnie sterować na ekranie przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia przewodzącego. W rolę rysika może spełniać nie tylko długopis, ale także klucz, łyżeczka, czy spinka do włosów bez obawy o uszkodzenie powłoki ekranu.

Lenovo YOGA Tab 3 posiada 10.1-calowy wyrazisty i jasny wyświetlacz HD (1280×800 pikseli) wykonany w technice IPS o jasności 350 nitów. Na przednim panelu urządzenia umieszczono dwa głośniki z certyfikatem Dolby® ATMOS™.

Lenovo YOGA Tab 3 łyżeczka jako rysik

Lenovo YOGA Tab 3. Zdecyduj w jakiej pozycji będzie gotów do pracy

Z Lenovo YOGA Tab 3 można korzystać na 4 praktyczne i sprawdzone sposoby. Trzymaj w dłoni został stworzony do wygodnego czytania na ekranie tabletu. Postaw sprawdzi się w trakcie oglądania filmów pod dowolnym kątem. Połóż okaże się niezastąpionym do robienia notatek, zaś powieś warto zastosować w małych pomieszczeniach i przestrzeniach jak kuchnia, łazienka czy samochód.

Prawidłowe funkcjonowanie Lenovo YOGA Tab 3 zapewnia 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® taktowany z częstotliwością 1.3GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 16 GB pamięci, ale w każdej chwili można skorzystać z slotu microSD do 128 GB.

Lenovo YOGA Tab 3

Na rynku dostępne są dwie wersje urządzenia:
– Wi-Fi pracująca w standardzie 802.11 b/g/n 2.4 GHz,
– 4G LTE z ultraszybką łącznością i slotem na kartę microSIM.

Tablet pracuje pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Android 5.1 Lollipop i posiada przydatne gniazdo microUSB z funkcją OTG. Co to oznacza? Możliwość podłączenia licznych urządzeń peryferyjnych ułatwiające pracę i rozszerzające możliwości tabletu.

Bateria o pojemności 8400 mAh spokojnie wystarczy na nawet 18 godzin nieprzerwanego korzystania z Lenovo YOGA Tab 3 10 cali.

Lenovo YOGA Tab 3 obracana kamera 180 stopni

Kamera obracana o 180 stopni

Nowym rozwiązaniem jest zastosowanie jednej kamery o rozdzielczości 8 MP, którą można obracać o 180 stopni. Dlaczego? Dla jeszcze lepszej jakości obrazu pod każdym kątem, większej kreatywności w zdjęciach, czy nawet wygodniejszej wideo komunikacji. To nie koniec ułatwień, bowiem kamerkę możemy uruchomić przy pomocy prostego gestu otwarcia i zamknięcia dłoni. W ten sposób nie przegapimy odpowiedniego momentu.
I jak tu nie lubić tabletów YOGA…

Lenovo YOGA Tab 3. Cena i dostępność

  • Lenovo YOGA Tab 3 X50F 10.1″ WiFi w cenie ok. 999 zł,
  • YOGA Tab 3 X50L 10.1″ LTE w cenie ok. 1199 zł.

źródło: informacja prasowa Lenovo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz