0

Premiera zrezencowanej przez gry Sprinkle

SprinkleDzisiaj ma miejsce światowa premiera gry, która została przez nas już przetestowana. Mowa oczywiście o Sprinkle, w której musimy gasić pożar odpowiednio szybko, tak aby domki naszych bohaterów nie zdążyły się spalić.

Sprinkle jest grą zręcznościową, zoptymalizowaną dla urządzeń wyposażonych w system operacyjny Android oraz procesor Tegra 2. Tegra jest wykorzystywana między innymi do realistycznego odtworzenia zachowania się wody podczas pokonywania przeszkód i rozwiązywania zagadek.

Podczas gdy już w tym momencie gra dostarcza niesamowitej rozrywki, firma Mediocre poinformowała, że opracowuje jeszcze bardziej zaawansowaną graficznie wersję Sprinkle, która będzie wspierać najnowszy czterordzeniowy procesor Tegra nowej generacji, znanego pod nazwą kodową Kal-El. Wersja ta będzie w pełni wykorzystywać moc obliczeniową oraz efekty graficzne generowane przez te wielordzeniowe procesory.

Sprinkle

W tej wymagającej, opartej na fizyce wody grze logicznej gracz musi użyć działko wodne, osadzone na dźwigu, dostosować jego wysokość oraz kąt tryskania do walki z ogniem, przesuwania obiektów, kręcenia kół i rozbrajania pułapek. Pamiętaj, korzystaj z armatki rozważnie, bo w końcu zostaniesz bez wody, a im mniej jej zużyjesz tym więcej zdobędziesz punktów.

Cechy gry Sprinkle:
· Rewelacyjna fizyka wody: Układ NVIDIA Tegra pomaga symulować najbardziej realistyczną fizykę wody kiedykolwiek widzianą na urządzeniu mobilnym.
· Wymagające łamigłówki: Na początku po prostu rozpylasz wodę, aby ugasić pożar, ale z każdym etapem musisz rozwiązywać coraz trudniejsze zadania.
· Bloki, głazy i koła zębate: Użyj mocy wodnego działka i przesuwaj lodowe bloki, głazy oraz obracaj koła zębate, aby rozbroić pułapki.

Ogólne informacje o grze Sprinkle:
· Dostępna od czwartku, 25 sierpnia 2011, na Tegra Zone i Android Market dla tabletów i telefonów opartych na platformie Tegra.
· Kosztuje $1,99 USD.
· Wersja rozszerzona wydana zostanie na platformę Kal-El – nowy, czterordzeniowy procesor Tegra.
· Dostępnych jest 46 poziomów.

Grał już ktoś w ten tytuł? Jak go oceniacie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz