0

Navitel Navigator na tabletach Kiano

navitel navigator na kiano
Mam dobrą informację dla przyszłych posiadaczy tabletów Kiano. Otóż w oprogramowaniu urządzeń Kiano będzie preinstalowane oprogramowanie nawigacyjne Navitel Navigator. Umowa zakłada między innymi darmowy, 60-dniowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator.

Navitel Navigator to aplikacja działająca w trybie online oraz offline. Oprócz tradycyjnych funkcji nawigacyjnych oferuje dostęp do serwisu pogodowego, oferty portalu Booking.com z możliwością dokonania rezerwacji wprost z menu aplikacji, a także bazę fotoradarów stacjonarnych i pomiarowych odcinków prędkości. NAVITEL zadbał także o ciekawą stronę wizualną aplikacji stawiając na czytelny interfejs. W warstwie lektorskiej aplikacja również prezentuje wysoki poziom, za sprawą dużej liczby głosów do wyboru. Jednym z nich jest wokal Zbigniewa Urbańskiego, który jest też twarzą marki na polskim rynku.

Coraz więcej użytkowników wybiera urządzenia, które oprócz przystępnej ceny oferują wartość dodaną w postaci na przykład darmowych aplikacji. Dzięki porozumieniu z firmą Barel Poland, właścicielem marki Kiano, możemy zaproponować jej klientom 60-dniowy okres bezpłatnego korzystania z pełnej wersji aplikacji Navitel Navigator. Już teraz mogę zdradzić, że osoby decydujące się na przedłużenie licencji po okresie próbnym otrzymają ją w promocyjnej cenie.

mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Cieszy nas fakt nawiązania współpracy z firmą NAVITEL, której dynamiczny rozwój obserwuje cały rynek elektroniki w Polsce. Jesteśmy zdania, że dzięki porozumieniu producenta sprzętu z dostawcą oprogramowania zawsze zyskuje klient, który może otrzymać coś ciekawego i użytecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do sklepów, zwłaszcza że gorączka świątecznych zakupów rozpocznie się lada chwila.


zachęca Tomasz Świętoniowski z firmy Barel Poland.

źródło: informacja prasowa Navitel

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz