4

GOCLEVER SMARTI. Tablet przeznaczony dla dziecka

GOCLEVER SMARTIPoznańska firma Goclever wprowadza do sprzedaży tablet przeznaczony dla dzieci. Najnowszy produkt o nazwie GOCLEVER SMARTI umożliwia połączenie z Internetem i przeglądanie stron WWW, ale bez obaw o bezpieczeństwo – rodzice mają pełny nadzór nad przeglądaną przez dzieci treścią.

GOCLEVER SMARTI wyposażono w 7-calowy wyświetlacz 1024×600 pikseli. Prawidłowe dzialanie systemu operacyjnego Google Android 4.4 zapewnia 4-rdzeniowy procesor oraz 512 MB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerowano 8 GB. W konstrukcji SMARTI nie brakuje także przedniej kamery, portu microUSB, gniazda na słuchawki, mikrofonu oraz baterii o pojemności 2700 mAh, która umożliwia pracę do 4 godzin przy połączeniu WiFi.

GOCLEVER SMARTI

Aplikacje dla dzieci

Na tablecie SMARTI znajdują się uważnie wyselekcjonowane aplikacje, przygotowane w części przez polskich programistów, które pomogą rozwinąć umiejętności dzieci w różnych dziedzinach. Na szczególną uwagę zasługują programy KUJON i POLSKA INSPIRUJE. Pierwszy oferuje testy ortograficzne i fonetyczne oraz wspomaga naukę rachunków w zakresach do 25, 50, 75 i 100. Druga aplikacja wplata wiedzę z różnych dziedzin: historii, kultury, geografii i dziedzictwa narodowego Polski w dziewięciu edukacyjnych mini grach. Nie zabrakło także propozycji dla dzieci lubiących przyrodę i literaturę, jak również narzędzia do wzbogacania słownictwa angielskiego, jakim jest interaktywny słownik ilustrowany FUNENGLISH.

GOCLEVER SMARTI

W trosce o bezpieczeństwo dziecka w sieci producent wyposażył urządzenie w aplikację, która umożliwia rodzicom kontrolę dostępu do stron, oprogramowania i ustawień. Oferując dostęp do Google Play GOCLEVER udziela w instrukcji urządzenia informacji odnośnie bezpiecznego korzystania ze sklepu.

GOCLEVER SMARTI. Ceny i dostępność

W zestawie z tabletem GOCLEVER SMARTI znajdziemy klawiaturę z obsługą polskich znaków oraz eko głośniki w papierowej obudowie do samodzielnego złożenia.

Tablet GOCLEVER SMARTI dostępny jest w sklepach internetowych i kosztuje 249 zł.

Kupilibyście dla swojego dziecka taki produkt? Ja myślę, że tak…

GOCLEVER SMARTI

źrodło: informacja prasowa GOCLEVER

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz