4

GOCLEVER SMARTI. Tablet przeznaczony dla dziecka

GOCLEVER SMARTIPoznańska firma Goclever wprowadza do sprzedaży tablet przeznaczony dla dzieci. Najnowszy produkt o nazwie GOCLEVER SMARTI umożliwia połączenie z Internetem i przeglądanie stron WWW, ale bez obaw o bezpieczeństwo – rodzice mają pełny nadzór nad przeglądaną przez dzieci treścią.

GOCLEVER SMARTI wyposażono w 7-calowy wyświetlacz 1024×600 pikseli. Prawidłowe dzialanie systemu operacyjnego Google Android 4.4 zapewnia 4-rdzeniowy procesor oraz 512 MB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerowano 8 GB. W konstrukcji SMARTI nie brakuje także przedniej kamery, portu microUSB, gniazda na słuchawki, mikrofonu oraz baterii o pojemności 2700 mAh, która umożliwia pracę do 4 godzin przy połączeniu WiFi.

GOCLEVER SMARTI

Aplikacje dla dzieci

Na tablecie SMARTI znajdują się uważnie wyselekcjonowane aplikacje, przygotowane w części przez polskich programistów, które pomogą rozwinąć umiejętności dzieci w różnych dziedzinach. Na szczególną uwagę zasługują programy KUJON i POLSKA INSPIRUJE. Pierwszy oferuje testy ortograficzne i fonetyczne oraz wspomaga naukę rachunków w zakresach do 25, 50, 75 i 100. Druga aplikacja wplata wiedzę z różnych dziedzin: historii, kultury, geografii i dziedzictwa narodowego Polski w dziewięciu edukacyjnych mini grach. Nie zabrakło także propozycji dla dzieci lubiących przyrodę i literaturę, jak również narzędzia do wzbogacania słownictwa angielskiego, jakim jest interaktywny słownik ilustrowany FUNENGLISH.

GOCLEVER SMARTI

W trosce o bezpieczeństwo dziecka w sieci producent wyposażył urządzenie w aplikację, która umożliwia rodzicom kontrolę dostępu do stron, oprogramowania i ustawień. Oferując dostęp do Google Play GOCLEVER udziela w instrukcji urządzenia informacji odnośnie bezpiecznego korzystania ze sklepu.

GOCLEVER SMARTI. Ceny i dostępność

W zestawie z tabletem GOCLEVER SMARTI znajdziemy klawiaturę z obsługą polskich znaków oraz eko głośniki w papierowej obudowie do samodzielnego złożenia.

Tablet GOCLEVER SMARTI dostępny jest w sklepach internetowych i kosztuje 249 zł.

Kupilibyście dla swojego dziecka taki produkt? Ja myślę, że tak…

GOCLEVER SMARTI

źrodło: informacja prasowa GOCLEVER

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

 • Angus

  Zaprchajdziura, najwidoczniej nie mieli co z zalegającym towarem zrobić. Nie kupujcie tego swoim dzieciom.

  • a coś więcej? czemu tak sądzisz?

   • Angus

    Dlatego, że tablet marnej jakości marketingowo został nazwany „edukacyjnym”, mimo że właściwie to samo można zainstalować na normalnych tabletach. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że GoClever, który ma problemy z tłumaczeniem softu, pokusił się o stworzenie autorskich aplikacji pomagających w nauce.