0

Microsoft/Nokia Mercury. Tablet, który miał powstać, a został anulowany!

Microsoft Nokia Mercury

źródło: Evan Blass na Twitter


Dzisiaj rano w serwisie Twitter pojawiło się zdjęcie, które ma prezentować tablet Microsoft/Nokia Mercury. Jednak jak już wiadomo ten projekt został anulowany, a autor przecieku opublikował fotkę, tak abyśmy mogli zobaczyć, czy jest czego żałować.

Autorem przecieku jest oczywiście niezawodny Evan Blass, który od lat umieszcza na Twitterze zdjęcia smartfonów i tabletów. I czasami są to urządzenia, które faktycznie będą mieć swoją premierę, a czasami „odkrywa” anulowane produkty.

Projekt był pierwotnie tworzony przez firmę Nokia, ale później zajął się tym Microsoft. Jednak pracownicy tej korporacji stwierdzili, że tablet Microsoft/Nokia Mercury nigdy nie będzie miał premiery. A szkoda, bo jego wygląd nawet przypadłby mi do gustu. Oczywiście nie design jest najważniejszy, ale specyfikacja. Ale nie ma co ukrywać na „brzydkie” produkty się nie patrzy.

Jeśli chodzi o dane techniczne, to jest to kompletna niewiadoma.

Konstrukcja tego modelu jest bardzo zbliżona do Lumii – jak dla mnie to taka większa Lumia. Z zdjęcia można wywnioskować, że Microsoft/Nokia Mercury miałby aparat, głośniki oraz przyciski funkcyjne. Natomiast przód to praktycznie sam ekran – bardzo małe ramki! Wygląda to świetnie, zgadzacie się?

Szkoda, że Microsoft anulował ten projekt…

Jakoś w ostatnim czasie w ogóle nie ogarniam decyzji, które podejmuje Microsoft…

źródło: twitter

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz