0

Nawigacja Navitel Navigator na 60 dni za darmo. Na tablety również

NAVITEL 60 dni w prezencie
NAVITEL Poland oferuje aż 60-dniowy, darmowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator w pełnej funkcjonalności. W pierwszej kolejności promocją objęte zostały tablety marki Kiano. Jednak z powodzeniem oprogramowanie można zainstalować na innym tablecie.

Navitel Navigator działa w trybie online oraz offline. Poza wytyczaniem trasy i innymi funkcjami nawigacyjnymi użytkownik ma dostęp do serwisu pogodowego, oferty portalu Booking.com z możliwością dokonania rezerwacji wprost z menu aplikacji, a także bazy fotoradarów stacjonarnych i pomiarowych odcinków prędkości. Głosem nawigacji jest wokal Zbigniewa Urbańskiego, znanego prezentera telewizyjnego i fana mobilnych technologii.

60 dni to wystarczająco dużo czasu, aby świadomy swoich potrzeb użytkownik zapoznał się z funkcjami aplikacji nawigacyjnej i podjął decyzję o ewentualnym przedłużeniu licencji na zasadach komercyjnych. W czasie trwania bezpłatnego okresu próbnego klienci mogą korzystać ze wszystkich możliwości programu nawigacyjnego i cieszyć się jego precyzyjnym, sprawnym działaniem. Wystarczy zakupić nowe urządzenie marki Kiano z linii SlimTab 3GR i aktywować aplikację. Siedmiocalowy tablet z funkcją nawigowania to dobry wybór w kontekście gwiazdkowego prezentu

ocenia Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

Ktoś z Was zamierza skorzystać z tej promocji?

źródło: informacja prasowa Navitel Poland

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz