0

Samsung Galaxy Tab E 7.0. Nowy budżetowy tablet już niedługo

Samsung Galaxy Tab E 8.0
Firma Samsung pewnie za kilka tygodni pokażę nową generację flagowego smartfona Samsung Galaxy S7, ale wiadomo, że nie pracują tylko nad tym sprzętem. W bazie danych oprogramowania GFXBench pojawił się tajemniczy sprzęt oznaczony jako Samsung SM-T280. Ma to być budżetowy tablet Samsung Galaxy Tab E 7.0.

Nowy sprzęt od Samsunga na pewno nie będzie drogim i multimedialnym urządzeniem. Samsung Galaxy Tab E 7.0 to przede wszystkim budżetowy tablet z 7-calowym wyświetlaczem o podstawowej rozdzielczości 1280×800 pikseli. Z pewnością będzie to IPS, ale jeszcze takiej informacji nie ma.

Prawidłowe funkcjonowanie systemu Google Android 5.1.1 ma zapewnić 4-rdzeniowy procesor Spreadtrum SC8830 o częstotliwości taktowania 1,3 GHz, 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM oraz układ graficzny Mali-400. Na wszelkie dane oraz aplikacje zarezerwowano 8 GB, ale dostępne dla użytkownika będzie 4,8 GB.

Użytkownik do dyspozycji będzie miał także aparat główny o matrycy 5 Mpix z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 1280×960 pikseli. Z przodu nie zabraknie kamery 0,3 Mpix do wideo rozmów.

Zobacz także: Samsung Galaxy Tab E 8.0. Budżetowy tablet. Pojawi się w Polsce?

Samsung Galaxy Tab E 7.0 to także WiFi, Bluetooth oraz GPS.

W tej chwili nie wiadomo kiedy i w jakiej cenie zadebiutuje tablet Samsung Galaxy Tab E 7.0 w sprzedaży. Ale wydaje mi się, że będzie to pierwszy kwartał przyszłego roku.

Samsung Galaxy Tab E 7.0 GFXBench

źródło: tabletmonkeys.com

*na zdjęciu Samsung Galaxy Tab E 8.0

źródło: tabletmonkeys.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz