0

Tablety Xperia – najwyższa jakość i pełnia możliwości

tablety sony xperia
Sony to uznany producent elektroniki użytkowej. Przez lata japoński koncern przyzwyczaił nas do wysokiej jakości swoich produktów oraz innowacyjnych rozwiązań stosowanych w urządzeniach. Wydzielona wewnątrz firmy marka Sonymobile, to jednostka zajmująca się, zgodnie z nazwą, rozwiązaniami mobilnymi. W ofercie znajdują się zatem telefony, tablety, modne ostatnio urządzenia smartwear oraz bogaty asortyment akcesoriów – od słuchawek po klawiatury i ochrony ekranów.

Xperia – synonim jakości

Tablety Xperia to linia produktów mobilnych Sonymobile przeznaczona dla wymagających użytkowników, którzy oczekują od swoich urządzeń wysokiej jakości, wydajności i niezawodności. Model Xperia Z4 to przykład bezkompromisowego podejścia producenta do produkcji tebletów. Urządzenie o przekątnej 10,1 cala zostało wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości 2560×1600 pikseli, czyli 2K. W połączeniu z wyjątkowo jasnym ekranem pozwala to na lepszą imersję podczas grania oraz na zaobserwowanie wszystkich szczegółów podczas oglądania filmów.

Aż trudno uwierzyć, że tablety Xperia Z4 ważą zaledwie 389 gram. Mimo smukłego kształtu i niewielkiej wagi mieszczą w sobie potężny 64-bitowy procesor Qualcomm® Snapdragon™ 810. Tablet ten korzysta również z opracowanych specjalnie na potrzeby Sony nowych technologii łączności. Dzięki temu łączy się szybciej z dostępnymi sieciami bezprzewodowymi, zapewniając wysokie bezpieczeństwo przy szybkiej i płynnej transmisji materiałów multimedialnych w wysokich rozdzielczościach. Umożliwia też szybką i wygodną pracę dzięki zaprojektowanemu od zera pakietowi narzędzi biurowych. Tablet ten jest też odporny na zalanie. Już nigdy potrącona kawa nie zniszczy twojego urządzenia.

Jeszcze większa mobilność

Jednak nie wszyscy potrzebują tabletów tak zaawansowanych jak Xperia Z4. Ciekawą opcją jest Xperia Z3 Tablet Compact. To wyjątkowo lekkie urządzenie z 8-calowym ekranem pracuje w imponującej rozdzielczości 1920×1200 pikseli. Podobnie jak jego większy brat, także ten tablet jest całkowicie wodo i pyłoodporny. Od teraz niestraszny jest nam ani deszcz, ani kurz. W tym niewielkim urządzeniu zamknięto również najnowsze technologie. Modem 4G/LTE pozwala cieszyć się ultraszybkim połączeniem z Internetem.

Miłośników gier ucieszy z pewnością opcja połączenia tabletu z konsolą PlayStation 4. Będąc w zasięgu domowej sieci bezprzewodowej można grać na ekranie tabletu w gry z najpotężniejszej konsoli do gier. Aby usprawnić rozgrywkę możliwe jest podłączenie do tabletu kontrolera DUALSHOCK 4. Tym samym zabawa może odbywać się wszędzie – nawet w wannie.

Akcesoria z najwyższej półki

Dobry tablet to nie wszystko. Aby cieszyć się jego możliwościami w spokoju, warto dokupić akcesoria wysokiej jakości. Sonymobile oferuje doskonałe słuchawki, które wspierają w pełni nowatorskie rozwiązania redukcji szumów i wzbogacania dźwięku. Dzięki temu, nawet w centrum gwarnego miasta użytkownicy tabletów mogą rozkoszować się krystalicznie czystym dźwiękiem i chwilą oddechu od otaczającego zgiełku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz