0

Samsung Galaxy TabPro S. Tablet z Windows 10. Konkurencja dla Surface Pro 4

Samsung Galaxy TabPro S
Firma Samsung Electronics na tegorocznych targach elektronicznych CES 2016 w Las Vegas zaprezentowała nowy tablet z Windows 10. Tak dokładnie, Windows 10, a nie Google Android. Najnowszy tablet Samsung Galaxy TabPro S ma być konkurencją dla Microsoft Surface Pro 4. Samsung Galaxy TabPro S to przedstawiciel tabletów 2w1, które w ostatnim czasie są coraz modniejsze…

Tablet Samsung Galaxy TabPro S oferuje pełną funkcjonalność komputera PC zarówno z wersją Windows 10 Home, jak i Windows 10 Pro.

Tablet Galaxy TabPro S można bez problemu nosić ze sobą przez cały dzień (grubość urządzenia wynosi 6,3 milimetra, a ciężar to 693 gramy). Etui z pełnowymiarową klawiaturą zmienia tablet w gotowy do pracy notebook. Złącze Pogo na klawiaturze Galaxy TabPro S eliminuje konieczność jej oddzielnego parowania lub ładowania.

Samsung Galaxy TabPro S

Galaxy TabPro S wyposażony jest w ekran Super AMOLED oraz modem LTE Cat 6.

Dzięki udoskonalonym funkcjom szybkiego ładowania baterię Galaxy TabPro S może w pełni naładować w zaledwie 2,5 godziny. Po naładowaniu można uzyskać nawet 10,5 godzin pracy.

Galaxy TabPro S wyposażono w procesor Intel Core M przeznaczony dla pasywnie chłodzonych tabletów typu 2-w-1. Zużycie energii kształtuje się na poziomie 4,5 W, co pozwala wyeliminować hałas wynikający z pracy aktywnego chłodzenia i uzyskać maksymalną efektywność.

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S to bez wątpienia konkurencja dla Microsoft Surface Pro 4. Pytanie tylko jaka będzie jego cena… Z pewnością do niskich należeć nie będzie…

Samsung Galaxy TabPro S. Zdjęcia

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S

Samsung Galaxy TabPro S

źródło: informacja prasowa Samsung Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz