0

Firefox dla Honeycomb – aplikacja ujawniona przez Mozillę

Firefox dla HoneycombMozilla właśnie ogłosiła, że wkrótce wprowadzi specjalną wersją Firefoxa przystosowaną pod Honeycomb. Przeglądarka dostarcza użytkownikowi wiele nowych możliwości, które nie były dostępne w klasycznym oprogramowaniu dołączonym do Honeycomba.

Jedną ze zmian jest między innymi możliwość ustawienia skórek, dzięki czemu Twój Firefox kolorystycznie wpasuje się w stylistykę całego systemu operacyjnego. Co więcej, karty zakładek przeniesiono na lewą stronę, dzięki czemu wyniki wyszukiwania są o wiele czytelniejsze. Warto zwrócić także uwagę na fakt, że uległy one także kosmetycznym poprawkom i obecnie przeskakiwanie pomiędzy nimi jest o wiele łatwiejsze i uzależnione od ustawionego trybu wyświetlania.

Mozilla dodała także użytkownikom Honeycomb Firefox możliwość przemieszczania się pomiędzy zakładkami przy użyciu lewego kciuka , podczas przewijania w dół zawartości za pomocą prawej ręki. Rozwiązanie to ostatnimi czasy jest dosyć popularne, szczególnie w przypadku aplikacji umożliwiających czytanie internetowych gazet, a także w przypadku iPada lub oprogramowania TouchPada HP do odczytywania maili.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel