3

IFA 2011: Lenovo IdeaPad A1 za 199$ [wideo]

Lenovo IdeaPad A1

Chociaż w czasie trwania berlińskich targów IFA 2011 najwięcej do zaoferowania ma jak na razie Samsung, czy też Toshiba, to Lenovo także może pochwalić się kilkoma niezłymi premierami. Jedną z ciekawszych jest z całą pewnością IdeaPad A1, którego przewidywana cena rynkowa to zaledwie 199$! Tablet ten działa w oparciu o system Android i łączy w sobie funkcjonalności IdeaPad K1 oraz ThinkPad, ale w niższej kategorii cenowej.

Lenovo IdeaPad posiada siedmiocalowy wyświetlacz , a jego sercem jest bardzo popularny ostatnio procesor Nvidia Tegra 2. Wyjątkowości całemu urządzeniu dodaje stworzony specjalnie przez Lenovo interfejs użytkownika, który w bardzo intuicyjny i prosty sposób pozwala nam skorzystać z podstawowych funkcjonalności takich jak odtwarzacz muzyki, przeglądarka internetowa, czy też klient poczty. Wyświetlacz działa w maksymalnej rozdzielczości 1024×600 pikseli, a całe urządzenie wyposażone jest dodatkowo w GPS, WiFi, Bluetooth i pomieści do 32GB danych na wbudowanej pamięci.

Obecność podwójnego aparatu to z pewnością także bardzo duża zaleta, podobnie jak slot na karty mikroSD i port mikroUSB. Bateria pozwoli na aktywne używanie tabletu przez ponad siedem godzin, co także powinno być w pełni wystarczające. Jeśli jesteś zainteresowany jak nowy tablet Lenovo sprawuje się w akacji, zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo umieszczonym poniżej:

 

I jak pierwsze wrażenia?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel