0

Onet z nową wersją aplikacji. Jest naprawdę dobrze!

aplikacja onetOnet przygotował nową wersję aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na tablecie lub smartfonie z systemem operacyjnym Google Android lub iOS. Aplikacja po aktualizacji zyskała m.in. nowy wygląd oraz odtwarzacz video, który pozwala na odtwarzanie transmisji i programów na żywo. Bardzo dobra zmiana!

Onet w wersji 3.0 to nowoczesny, zgodny z najnowszymi trendami projektowania design oraz przyjazny dla użytkownika interfejs. W aplikacji zmieniono m.in. układ treści, co ma sprzyjać czytaniu oraz przeglądaniu artykułów z Onetu na smartfonach i tabletach. Aplikacja dostosowuje się do wielkości ekranu, rensponsywnie dobierając np. ilość wyświetlanych kolumn czy sposób wyświetlania elementów w zależności od ekranu i urządzenia.

Jedną z najważniejszych nowości jest nowy odtwarzacz wideo, który pozwala na odtwarzanie programów i transmisji na żywo z portalu Onetu na każdym urządzeniu mobilnym z systemem iOS i Android bezpośrednio z poziomu aplikacji.

W najnowszej wersji aplikacji na ekranie startowym pojawiła się nowa sekcja “Dziś w Onecie”, która zastąpiła dotychczasową sekcję “Magazyn”. W nowej sekcji zebrany jest mix najważniejszych informacji z działów Wiadomości, Sport, Biznes, Wiadomości regionalne oraz Lifestyle. W kategorii “Sport” pojawiła się z kolei nowa sekcja “Nie przegap”, która ułatwia śledzenie wszystkich informacji o nadchodzących relacjach na żywo. Aplikacja pozwala również na dodawanie powiadomień, które przypomną o najważniejszych nadchodzących wydarzeniach sportowych.

Użytkownicy aplikacji mogą skorzystać dodatkowo z funkcji “Na Później”, dzięki której można zapisywać interesujące artykuły w specjalnej zakładce i wracać do nich w dowolnym momencie.

Onet News na wideo

Nowa wersja aplikacji Onet.pl. Zdjęcia

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

aplikacja onet

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz