1

Najnowszy router FRITZ!Box 6820 LTE dostępny w PLAY

FRITZ!Box 6820 LTEWczoraj na konferencji Play zapowiedziało nowy nowy router FRITZ!Box 6820 LTE, który można kupić w Polsce. Router będzie można kupić w wolnej sprzedaży, ale także w ofercie sieci Play (w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych we wszystkich dostępnych planach taryfowych). FRITZ!Box 6820 LTE nadaje się zarówno do zastosowań stacjonarnych, jak i mobilnych.

Router FRITZ!Box 6820 LTE oferuje połączenie z Internetem za pomocą technologii mobilnych o prędkości do 150 Mbit/s przy pobieraniu danych. Urządzenie może obsługiwać transmisję w sześciu zakresach LTE (4G) i trzech UMTS (3G) wraz z roamingiem. Ponieważ wbudowany w router modem LTE (4G) należy do 4 kategorii (CAT 4 FDD) i obsługuje wszystkie pasma częstotliwości radiowej.

FRITZ!Box 6820 LTE automatycznie przełącza się pomiędzy 3G i 4G, w zależności od mocy sygnału. Router FRITZ!Box 6820 LTE został zaprojektowany tak, by zapewnić równocześnie stabilne połączenie i pełną mobilność. Pionowa obudowa dodatkowo przyczynia się do poprawy jakości połączenia i mobilności.

FRITZ!Box 6820 LTE

Sieć w technologii Wireless N, oferuje przepływność do 450 MBit/s i pokrycie zasięgiem dla wszystkich użytkowników domowych. Urządzenia bezprzewodowe, jak np. tablety, notebooki i smartfony, mogą być połączone z routerem FRITZ!Box 6820 LTE za naciśnięciem jednego przycisku (WPS). Przy tym wszystkie połączenia bezprzewodowe są bezpieczne i szyfrowane zgodnie z WPA2 standardowo, bez specjalnej konfiguracji. Gigabitowy port LAN umożliwia podłączenie dodatkowego urządzenia sieciowego. Aplikacje wymagające szybkiego i stabilnego łącza szerokopasmowego, jak streaming w jakości HD, gry sieciowe, czy wideo na żądanie, mogą być obsługiwane z pełną prędkością.

FRITZ!Box 6820 LTE

Firma AVM stale wzbogaca system operacyjny routerów FRITZ!Box – FRITZ!OS – nowymi funkcjami, a robi to za pomocą darmowych aktualizacji. W ten sposób użytkownicy FRITZ!Box 6820 LTE mogą korzystać w swojej domowej sieci z pełnej palety komfortowych funkcji. Należą do nich intuicyjny interfejs użytkownika, dostęp do sieci bezprzewodowej dla gości i szczegółowy podgląd sieci WiFi. Paletę funkcji uzupełniają: rozbudowana kontrola rodzicielska, firewall, VPN, automatyczne aktualizacje i wiele, wiele więcej. Dzięki usłudze MyFRITZ i aplikacji MyFRITZ!App, użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich danych z każdego miejsca na świecie.

FRITZ!Box 6820 LTE

AVM FRITZ!Box 6820 LTE. Specyfikacja, najważniejsze funkcje:

  • dostęp do internetu przez LTE: do 150 Mbit/s przy pobieraniu i 50 Mbit/s przy wysyłaniu danych (CAT 4 FDD),
  • obsługa wielu zakresów: 6 częstotliwości LTE (FDD): 800 MHz, 1,8 GHz, 2,6 GHz, 2,1 GHz, 900 MHz, 850 MHz, 3 częstotliwości UMTS: 2,1 GHz, 900 MHz, 850 MHz,
  • kompatybilność w dół z technologiami GSM/EDGE/GPRS przy niewystarczającej mocy sygnału LTE lub UMTS,
  • obsługa roamingu,
  • technologia Wireless N z przepustowością do 450 Mbit/s (2,4 GHz),
  • 1 x gigabitowy port LAN,
  • łatwa konfiguracja za pomocą interfejsu użytkownika, dostępnego w wielu językach: PL, DE, EN, ES, FR, IT,
  • aktualna wersja FRITZ!OS 6.50 (nowa architektura) dla pełnego komfortu korzystania z sieci domowej, obsługująca bezprzewodowy dostęp dla gości, kontrolę rodzicielską, NAS,
  • zdalny dostęp oraz VPN dla łatwego i bezpiecznego korzystania z dowolnej lokalizacji,
  • 170 g (bez kabli i zasilacza); (W x H x D): 64 x 99 x 134 mm.

źródło: informacja prasowa AVM

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz