1

Amazon Kindle Tablet – potwierdzony

Czy Amazon Kindle będzie rzeczywiście podobny do Blackberyy PlayBooka?

Od jakiegoś czasu można było usłyszeć plotki, że Amazon przygotowuje się do wypuszczenia dwóch własnych tabletów na rynek. Obecnie posiadamy jednak potwierdzone informacje, że zamiast tego, jeden z największych sklepów internetowych zamierza wyprodukować jeden siedmiocalowy model o nazwie Amazon Kindle.

Jak podają sprawdzone źródła, cena tabletu będzie oscylowała w okolicach 250$, a osoby, które miały już okazję trzymać go w ręce jednogłośnie stwierdzają, że posiada ogromny potencjał. Niestety, cały czas nie udało nam się zdobyć żadnych zdjęć tego urządzenia, jednak jest on ponoć bardzo zbliżony wyglądem do BlackBerry PlayBook.

Siedmiocalowe urządzenie ma trafić na rynek z dotykowym ekranem multitouch, obsługiwać będzie pełną paletę kolorów oraz posiadać własne, tylne podświetlenie – nie musisz się więc martwić, że zastosowanie znalazł tutaj E-ink od Kindle. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Amazona to produkt na rynku pojawi się do końca października. Czy to oryginalne połączenie e-booka oraz tabletu spotka się z zainteresowaniem szerszego grona odbiorców? Jakie jest wasze zdanie?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel