1

Z-Pad T9 – kolejny tablet z Dalekiego Wschodu

Malata Z-Pad T9Otrzymaliśmy właśnie informację, że kolejna firma z Chin planuje wypuszczenie na rynek swojego własnego tabletu, a mianowicie Malata. Niektórzy z was z pewnością kojarzą tą nazwę – przedsiębiorstwo było bowiem odpowiedzialne za stworzenie Evolio Neura 3G, rumuńskiego rebrandowanego tabletu. Produkt ten okazał się niestety dosyć sporą klapą, od tego czasu jednak sporo się zmieniło..

Nowa Malata Z-Pad T9 posiada na swoim pokładzie Androida 3.2. Urządzenie działa na procesorze Nvidia Tegra 2,  ma 10-calowy wyświetlacz, rozdzielczość 1200×800 pikseli, 1GB pamięci RAM, 16/32GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth, WiFi i GPS. Energii chińskiemu tabletowi od Malaty dostarcza natomiast bateria o pojemności 3650mAh.

Dodatkiem w tymże modelu są także aparaty fotograficzne, których zabrakło w tablecie przygotowanym dla rumuńskich odbiorców. Tylni posiada 5MP, przedni natomiast 2MP i przeznaczony jest do rozmów wideo. Z-Pad T9 posiada standardowy port USB oraz port miniUSB. Jeśli chodzi natomiast o łączność to możemy się spodziewać WCDMA 3G.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel