0

AT&T rozpocznie sprzedaż Acer Iconia Tab A501 Honeycomb 18 września

Acer Iconia Tab A501AT&T przygotowało kilka ważnych zapowiedzi na ten miesiąc i nie chodzi tutaj o iPhona 5, ale raczej o nowy tablet, który znajdzie się w ofercie tego potentata telekomunikacyjnego. Jest to Acer Iconia Tab 1501, model z Honeycombem, który dla klientów AT&T dostępny będzie od osiemnastego września. Urządzenie obsługuje łączność HSPA+ a funkcjonalność jest bardzo zbliżona do A500, który zaprezentowany został kilka miesięcy wcześniej.

Należy pamiętać, że według pierwszych zapowiedzi A501 miał trafić na rynek jeszcze w drugim kwartale tego roku i zostać pierwszym tabletem 4G w ofercie AT&T, tytuł ten jednak przypadł ostatecznie HTC Jetstream. Acer Iconia Tab A501 nie posiada może wsparcia dla LTE, jednak HSPA+ to i tak bardzo miły dodatek do listy obsługiwanych metod łączności.

Co do dokładniejszych specyfikacji, to na pokładzie modelu A501 powinniśmy spodziewać się dwurdzeniowego procesora 1GHz Tegra 2, dziesięciocalowego wyświetlacza o rozdzielczości 1280×800 pikseli oraz przedniego i tylniego aparatu. Jak podało AT&T urządzenie będzie kosztowało 480$ lub 330$ jeśli podpiszemy umowę na dwa lata.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel