0

HTC Flyer – odblokowywanie Bootloadera dzięki oprogramowaniu od HTC

HTC Flyer

HTC posiada bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy tabletu Flyer: będą oni mogli w końcu odblokować bootloadera wykorzystując wypuszczone przez azjatycką firmę narzędzie internetowe. Na HTCDev.com znajdziesz Flyera pomiędzy urządzeniami, które można odblokować – zarówno w wersji z WiFi jak i z 3G.

Jednakże, zanim przejdziesz do odblokowywania bootloadera, powinieneś sprawdzić jakiego modelu Flyera posiadaczem jesteś, aby mieć pewność, że korzystasz z odpowiedniej wersji oprogramowania, która musi być aktualna. O dziwo, na liście urządzeń, które można odblokować nie znalazł się HTC EVO View 4G – jego użytkownicy najwyraźniej będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Powodów do odblokowania Flyera jest bardzo dużo – najprostszym z nich jest możliwość instalowania niestandardowych aplikacji i oprogramowania, które nie zostały zatwierdzone przez HTC. Musisz jednak pamiętać, że w przypadku kiedy nie posiadasz doświadczenia w odblokowywaniu sprzętu tego typu, powinieneś raczej zrezygnować z nieudolnych prób. Nie dość, że stracisz bowiem gwarancję, to dodatkowo możesz uszkodzić urządzenie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel