0

Aplikacje AppToGo dla iPada

AppToGo ipadAplikacje Berlitz AppToGo, jedne z najlepiej sprzedających się przewodników turystycznych w AppStore, są już dostępne również w wersji na iPada. Przewodniki, stworzone przez wydawnictwo Berlitz i firmę INFOR IT, ułatwią zwiedzanie najpiękniejszych miast Europy – Barcelony, Londynu, Rzymu, Paryża i Berlina.

Aplikacje AppToGo, które już kilka tygodni po swym debiucie w AppStore, dostały się do pierwszej dziesiątki najlepiej sprzedających się aplikacji turystycznych, są już dostępne również w wersji na iPada. To jedyne przewodniki na urządzenia Apple, opracowane w całości po polsku. Każda aplikacja działa nawet bez dostępu do sieci i zawiera wszystko, co zwykle znajduje się w drukowanych przewodnikach – od opisów atrakcji turystycznych po praktyczne wskazówki dotyczące jedzenia, picia czy pamiątek z podróży. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja tras. Użytkownik może skorzystać z polecanej trasy lub stworzyć własną i zapisać ją w aplikacji.

Aplikacje, z których każda kosztuje. 4.99 €, można kupić w AppStore. Już niebawem, oprócz przewodników po metropoliach Europy, na rynku ukażą się aplikacje poświęcone najciekawszym miastom Polski.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz