0

Zdjęcie Motoroli XOOM 2 – posiada siedmiocalowy ekran!

Motorola XOOM 2Tydzień z ledwością się zaczął, a już możemy poinformować was o naprawdę dużym wycieku. Chodzi mianowicie o zdjęcie tabletu – wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że jest to Motorola XOOM 2. Posiadające siedmiocalowy wyświetlacz urządzenie, było już wcześniej zapowiedziane przez CEO firmy, Sanjaya Jha, jako następca XOOM-a oznaczonego numerem 1. W internecie krąży na razie tylko to pojedyncze zdjęcie, które widzicie powyżej, na specyfikacje będziemy musieli chyba jeszcze trochę poczekać.

Tablet wygląd na ekstremalnie cienki i wydaje się, że działa na Honeycombie. Biorąc pod uwagę to, że jest całkowicie nowym urządzeniem oraz fakt jak ściśle Motorola współpracuje z Google, osobiście spodziewam się Androida Ice Cream Sandwich na tymże tablecie. WiFi and Bluetooth na pewno znajdą się na pokładzie, podobnie jak 3G/4G, port mikroUSB i najprawdopodobniej mikroHDMI – oczywiście są to tylko i wyłącznie przypuszczenia.

Jeśli obraz ten będzie jednak prawdziwy, mamy tutaj do czynienia z bardzo mocno odświeżonym modelem, który bazuje na sprawdzonej i dobrze znanej użytkownikom stylizacji. Niektórzy porównują tenże tablet do Photona 4G, który jest naprawdę świetnie wykonanym gadżetem. Na razie nie wiemy kiedy tablet zostanie oficjalnie ogłoszony i wypuszczony na rynek, jednak stwierdzenie, że w najbliższej przyszłości, jest z pewnością dobrym strzałem..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel