0

Huawei MediaPad z Androidem 3.2 – premiera w październiku

Huawei MediaPad

Pamiętacie może jeszcze siedmiocalowego Huawei MediaPad, który na pokładzie posiadać miał Androida 3.2? Właściwie, było to pierwsze urządzenie, na którym zapowiedziano wykorzystanie Honeycomba. Po długim okresie ciszy, w końcu udało nam się poznać datę jego premiery – zaprezentowany zostanie w październiku, jak na razie niestety tylko w Malezji. Jeśli wszystko pójdzie jednak po myśli producenta, to tablet zawita do Chin i USA do końca obecnego roku.

Według obecnych prognoz, Huawei MediaPad kosztował będzie około 473$, a w Azji już prowadzona jest przedsprzedaż produktu. Dla przypomnienia, nowy tablet od Huawei wyposażony jest w siedmiocalowy wyświetlacz LCD z imponującą rozdzielczością 1280×800 pikseli. Posiada wsparcie dla łączności HSDPA do 14,4Mbps, a oprócz tego znaleźć można w nim wbudowany slot na karty mikroSD, port mikroHDMI i 4GB pamięci wewnętrznej.

Ponadto, wyprodukowane przez Azjatów urządzenie mobilne, wyposażone jest w baterię o pojemności 4100mAh, dwurdzeniowy procesor Qualcomm o częstotliwości taktowania 1,2GHz, WiFi, Bluetooth oraz 5MP aparat z autofokusem oraz możliwością zapisu wideo w jakości HD 720p. Z przodu znajduje się natomiast dodatkowy aparat posiadający 1,3MP, służący do wideokonferencji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel