0

Lenovo Do Tour 2011: Prezentacja tabletów Ideapad, Thinkpad i wielu innych urządzeń w Rumunii [wideo]

LenovoFirma Lenovo postanowiła zorganizować w stolicy Rumunii bardzo ciekawą akcję promocyjną – Bukareszt stał się centrum eventu Do Tour 2011, podczas którego konsumenci mają możliwość zabawy i zapoznania się z najnowszymi laptopami, tabletami i innymi urządzeniami mobilnymi firmy.

Lenovo Do Tour to jednak nie tylko prezentacja sprzętu, ale także ogromna ilość zabaw i konkursów dla całej rodziny. Podczas zmagań w grach takich jak Fifa, czy też Guitar Hero, najlepsi wygrać mogli ogromną masę sprzętu elektronicznego, oprogramowania i gadżetów promocyjnych przygotowanych właśnie przez Lenovo.

Głównymi gwiazdami całego eventu, były oczywiście tablety z serii Idea oraz Thinkpad, które cieszyły sie ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych. Warto zwrócić także uwagę na obecność bardzo ciekawego urządzenia, a mianowicie Lenovo ThinkPad x200t, który może z laptopa stać się w bardzo prosty sposób tabletem – wystarczy jedynie obrócić jego ekran, schować klawiaturę i przejść na inny tryb korzystania. Rozwiązanie takie może się wielu wydać nieporęczne, jednak jest to niezaprzeczalnie ciekawy produkt, na rynku tabletów ciężko spotkać obecnie rozwiązania tego typu. Poniższe wideo dokładniej prezentuje ThinkPada x200t, zapraszamy do oglądania!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel