0

Motorola Xoom 2: Zdjęcia wersji 10,1 i 8,2 Media

XOOM 2Już kilka dni temu, można było usłyszeć pogłoski, że Motorola planuje wypuścić Xoom 2 w dwóch wersjach, ale cały czas nie mieliśmy na to żadnych solidnych dowodów. Na szczęście, w końcu trafiły w nasze ręce, co widać na dwóch zdjęciach wewnątrz wpisu.

Nowy tablet od Motoroli działający na Android Honeycomb, dostępny będzie w wersji z 10,1-calowym oraz 8,2-calowym wyświetlaczem. Warto zauważyć, że ten drugi, skupiał będzie się przede wszystkim na multimediach. Oba nowe Xoom 2, są niezwykle cienkie, posiadają około 9 milimetrów grubości – jest to naprawdę dobry wynik, szczególnie, że w środku znaleźć możemy dwurdzeniowy CPU, wiele opcji łączności, wliczając w nie LTE.

XOOM 2Urządzenie z ponad dziesięciocalowym ekranem będzie posiadało możliwość rejestracji obrazu w HD, wsparcie dla streamingu Netflix HD, a ośmiocalowy Xoom 2, wyświetlacz IPS wraz z anty odblaskową powłoką. Dodatkowo, w urządzeniach znajdzie się czujnik IR, pozwalający zmienić je na pilot do telewizora lub nawet całego kina domowego. Nowy Xoom ma być także wodoodporny – na tą informację lepiej patrzeć jednak z przymrużeniem oka.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel