2

Chińczycy podrobili iPada 3 jeszcze przed jego oficjalną premierą!

Visture V1iPad 3 jest już dostępny na rynku.. Oczywiście działa na Androidzie, wyprodukowano go w Chinach i jest tylko i wyłącznie klonem, ale z drugiej strony, jak na razie żadnego innego iPada 3 nie zaprezentowano, prawda?

Posiadający swoją siedzibę w Szanghaju producent tabletu, a mianowicie firma Visture, stworzyła dziwną hybrydę, która przez wszystkich nazywana jest po prostu klonem iPada 3. Posiada nawet tak samo wykonaną obudowę, do zestawu dołączony jest identyczny pokrowiec, zachowana została także przekątna ekranu 9,7 cala, tak popularna w urządzeniach Apple. Chińska podróbka oferuje naprawdę przyzwoitą rozdzielczość, 1024×768 pikseli, procesor Cortex A9, wsparcie dla odtwarzania filmów w jakości 1080p i baterię gwarantującą 10 godzin ciągłej pracy.

Oczywiście oficjalna nazwa tabletu od Visture to nie „klon iPada3” tylko V1. Oprócz powyżej wypisanych specyfikacji, V1 zaoferować może nam także podwójny aparat, slot na kartę mikroSD, 3G, WiFi, Bluetooth oraz GPS. System operacyjny, na którym pracuje chińskie urządzenie to Android 2.3 Gingerbread.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel