0

Samsung Galaxy Tab 8.9 pojawi się w sklepach 4 października. Ironia?

Galaxy Tab

Czwarty października będzie na pewno bardzo ważnym dniem dla wszystkich maniaków nowinek technologicznych ze świata urządzeń mobilnych. Czemu? Wtedy bowiem, na sklepowe półki trafić ma nie tylko wymieniony w tytule Samsung Galaxy Tab 8.9, ale także piąta już odsłona najbardziej kultowego na chwilę obecną smartfona, a mianowicie iPhona od Apple. Wydawać by się mogło, że Samsung chce zagrać na nosie przedsiębiorstwu spod znaku nadgryzionego jabłuszka, może się jednak okazać, że w porównaniu do amerykańskiego giganta, wypadnie dosyć blado.

Galaxy Tab 8.9 to najprościej mówiąc, pomniejszona wersja modelu 10.1. Zaprezentowany podczas CTIA 2011, gdzie każdy uczestnik eventu mógł chociaż przez chwilę potrzymać go w swoich rękach, zebrał sobie bardzo wiele pozytywnych opinii.

Mniejsza wersja Galaxy Taba kosztowała będzie około 500 dolarów, a w jej wnętrzu spodziewać możemy się dwurdzeniowego procesora T250S, wyświetlacza WXGA TFT o rozdzielczości 1280×800 pikseli, baterię o pojemności 6,100mAh i Androida 3.1 Honeycomb wraz z TouchWiz UI. Niestety, urządzenie nie posiada wsparcia dla łączności 3G, wykorzystuje tylko i wyłącznie WiFi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel