0

Kolejne informacje na temat HTC Jetstream

HTC JetstreamJeżeli szukasz interesującego tabletu na Honeycombie, który może Ci wiele zaoferować, to HTC Jetstream jest z pewnością świetnym wyborem. Wyceniony na 699,99$ na umowie z AT&T tablet, był ostatnio testowany przez chłopaków z Slashgear, którzy podzielili się z nami swoimi opiniami.

Honeycomb w połączeniu z interfejsem użytkownika HTC Sense sprawia naprawdę dobre wrażenie i przypomina nam, że mamy do czynienia z urządzeniem od HTC. Jetstream może dodatkowo zaoferować metalową obudowę, dwurdzeniowy procesor 1,5GHz oraz 1GB pamięci RAM. Tablet posiada również najpotężniejszy aparat, który do tej pory zamontowano w urządzeniach tego typu, a mianowicie 8-omegapikselowy z możliwością rejestrowania obrazu wideo w jakości 1080p.

Specyfikacje są naprawdę imponujące, szczególnie kiedy przypomni się o obecności baterii 7300mAh, 32GB pamięci wewnętrznej oraz łączności HSPA+. Minusem jest jednak to, że HTC Jetstream z wszystkimi tymi opcjami, zakupiony na własność, nie otrzymany dzięki umowie z operatorem, kosztował będzie nawet do 1200$. Dobre tablety z Honeycombem będziemy mogli kupić za kwoty czterokrotnie mniejsze…

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel