0

Motorola ET1 Gingerbread – stworzona z myślą o klientach biznesowych?

Motorola ET1Motorola Mobility nie jest jedynym przedsiębiorstwem, które w tym roku prezentuje nowe produkty. Drugi odłam dawnej firmy, który pozostał niezależny od Google, a mianowicie Motorola Solutions, wprowadza na rynek swój własny tablet. Chodzi tutaj o Motorolę ET1, która skierowana jest przede wszystkim do klientów korporacyjnych.

Pierwszy tablet wypuszczony przez Motorola Solutions działa na zmodyfikowanym pod potrzeby biznesowe Androidzie 2.3 Gingerbread, poszczególne modele są wyposażone w opcjonalny skaner kodów kreskowych oraz czytnik pasków magnetycznych. Do zestawu dołączona jest także dodatkowa bateria i akumulator umożliwiający jej ładowanie poza urządzeniem. Motorola ET1 może być uznana za zastępstwo dla starego Windows Embedded Handheld oraz Windows CE, jednak z całkowicie nową platformą, a mianowicie Gingerbreadem.

Motorola Solutions postawiła na Androida 2.3, z powodu pozytywnych opinii na temat platformy ze strony potencjalnych klientów i ich dużego wsparcia właśnie dla tego systemu operacyjnego. Celem, który postawiło sobie przedsiębiorstwo jest sprawienie, że kluczowe słowa takie jak: trwałość, bezpieczeństwo, zaawansowane zarządzanie urządzeniem i wsparcie cyklu życia baterii, okażą się prawdziwe. Jeżeli chodzi o specyfikację, to możemy liczyć tutaj na dwurdzeniowy procesor TI OMAP4 1GHz, 1GB pamięci RAM, 4GB pamięci wewnętrznej i dodatkowo 4GB miejsca na karcie pamięci. Ekran o przekątnej siedmiu cali w Motoroli ET1 gwarantuje rozdzielczość 1024×600 pikseli, a bateria o pojemności 4620mAh wiele godziny aktywnej pracy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel