0

Facebookowa aplikacja dla iPada w końcu dostępna

iPadW końcu nadszedł moment, kiedy użytkownicy iPada, będą mieli dostęp do oficjalnej aplikacji umożliwiającej im przeglądanie facebooka na swoim urządzeniu. Po długim oczekiwaniu, oprogramowanie jest w końcu gotowe i wypuszczone ma być w poniedziałek rano. Nowa aplikacja wspierała będzie także iPhona oraz iPoda Touch.

Software dostępny jest za darmo, zajmuje 10,5MB powierzchni dyskowej i obsługuje obrazki o dużych rozdzielczościach, gry, chat oraz wiele więcej – przynajmniej tak twierdzą jego twórcy. Plotka głosi, że zarówno Steve Jobs oraz Mark Zuckerberg byli osobiście zaangażowani w tworzenie tejże aplikacji, więc z całą pewnością będzie ona prezentowała wysoki poziom. Osoby, które miały już przyjemność korzystania z oprogramowania twierdzą jednak, że jest ono niekompatybilne z iOS 5 oraz często występują problemy z logowaniem.

Miejmy nadzieję, że to tylko odosobnione przypadki, a jeżeli jakiś problem naprawdę istnieje, to uda się go rozwiązać do poniedziałku. Wersja, która ma być udostępniona użytkownikom iPada, to oryginalne wydanie portalu oznaczone numerkiem 4.0 – można więc oczekiwać w jego przypadku poprawionych opcji wyszukiwania oraz przeglądania, łatwiejszego wysyłania wiadomości, przyjaznych dla użytkownika zakładek i większego bezpieczeństwo. Facebookowa aplikacja umożliwi Ci także sprawdzenie, jacy znajomi są w pobliżu Ciebie, dzięki dostępnej mapce.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel