0

Sprint zamierza wypuścić na rynek telefony LTE, tablety i modemy w 2012 roku

SprintFirma Sprint posiada naprawdę imponujące plany na przyszły rok. Jej podstawowym celem jest obecnie wyprodukowanie telefonów, tabletów i nowoczesnych modemów, a następnie ich wprowadzenie na coraz bardziej konkurencyjny rynek. Informacja ta została ujawniona w czasie Strategy Event zorganizowanego przez Sprint w zeszłym tygodniu (jest to firma nastawiona przede wszystkim na transport towarów). CDMA, LTE oraz WiMAX mają znaleźć się w projektowanych obecnie produktach.

Urządzenia mobilne od Sprint mają skupiać się przede wszystkim na szybkości, nie dziwi więc chęć zastosowania WiMAX, a podwójny tryb CDMA/LTE da szansę na wykorzystanie możliwości sieci 4G wszędzie tam gdzie są one dostępne. W cały projekt zaangażowana ma być między innymi Motorola, wszystko wskazuje więc, że możemy spodziewać się przynajmniej jednego lub dwóch tabletów w przyszłym roku, które wspierały będą najnowsze standardy łączności.

Sprint w swoich planach ma wprowadzenie także usługi Direct Connect, z telefonami Push To Talk, których premiera zaplanowana została jak na razie na czwarty kwartał 2012 roku. Nas bardziej interesują jednak daty premiery urządzeń mobilnych, o których wspomniano w tytule. T-Mobile oraz AT&T podały już swoje plany działania na przyszły rok, miejmy nadzieję, że Sprint także do nich dołączy.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel