0

Panasonic BizPad, biznesowy tablet w dwóch wersjach: siedmio i dziesięciocalowej

BizPadJapoński oddział firmy Panasonic ogłosił właśnie wypuszczenie na lokalny rynek dwóch nowych tabletów, a mianowicie BizPad JT-580VT, siedmiocalowego modelu z wyświetlaczem LCD oraz JT-581VT, z ekranem o przekątnej 10,1 cala. Oba modele działają na Androidzie 3.2 i przeznaczone są przede wszystkim dla klientów biznesowych.

Oba modele posiadają odporność na wstrząsy, wodę oraz kurz. Panasonic twierdzi jednocześnie, że większy model, bez szwanku przetrwa upadek nawet z jednego metra, siedmiocalowa wersja natomiast z 120cm! Na pokładzie obu tabletów znajdziesz czytnik NFC, wymienną baterię, Bluetoot 2.1 + EDR, port USB, GPS, wejście na karty SD, oraz dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9.

Dodać do tego należy, 1GB pamięci RAM, 16GB pamięci wewnętrznej i naprawdę ciekawy design, co sprawia, że otrzymujemy niezwykle interesujący produkt. Urządzenia wyposażone są także w podczerwień, co wzbogaca je o funkcje zdalnego sterowania. Siedmiocalowa wersja posiada rozdzielczość 1024×600 pikseli i dostępna jest opcjonalnie z łącznością 3G, do czego doliczyć trzeba także aparat 5MP. Przewidywana data jego premiery to grudzień tego roku, natomiast dziesięciocalowy model posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli i zadebiutuje w styczniu 2012 roku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel