1

Epesitec – tablet tańszy o 10$ od Kindle Fire

Epesitec E515

Wierzcie lub nie, na rynku pojawił się kolejny bardzo tani tablet na Androidzie, który swoją ceną przebija nawet Kindle Fire. Mowa tutaj o wyrobie firmy Epesitec, która swoją działalność skupia głównie na kontynencie afrykańskim. Model przez nią ostatnio zaprezentowany jest o dziesięć dolarów tańszy od produktu Amazona i posiada następujące specyfikacje:

Epesitec E515 wyposażony jest w procesor o taktowaniu 1,2GHz, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej siedmiu cali oraz łączność WiFI. Wyceniony na 189$ produktów posiada również procesor graficzny PowerVR Series5 co razem sprawia, że może konkurować z takimi urządzeniami jak Lenovo IdeaPad A1, Archos Arnova 7 G2 i kilkoma innymi modelami z Azji.

W tablecie firmy Epesitec znaleźc możemy także 4GB Pamięci wewnętrznej, 512MB pamięci RAM, podwójną kamerę, Bluetooth, wejście USB oraz wyjście telewizyjne.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel

  • Jurek

    Taka specyfikacja istotnie zaskakuje jak na aktualne ceny porównywalnych urządzeń; może jesteśmy świadkami przełomowego momentu, w którym chińskie wyroby zaczynają demonstrować swoją wyższość mając równą jakość, porównywalne parametry i niższą ceną. Zawsze należało brać pod uwagę, że taki moment nadejdzie. Swoją drogą ile by kosztował gdyby miał 3G? 🙂