1

Nowe etui na iPada

etui ipadFirma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, prezentuje etui na iPada – ciekawy gadżet, który pozwala zapewnić urządzeniu należytą ochronę.

Urządzenia mobilne, takie jak iPad w związku ze swoim przeznaczeniem i przenośnym wykorzystaniem stale narażone są na zadrapania czy inne uszkodzenia, co może prowadzić do kłopotliwych awarii i znacznie ograniczać czas użytkowania sprzętu. W związku z tym marka Global Technology stworzyła specjalne etui na iPada, które umożliwia pewne korzystanie z produktu Apple bez ryzyka jego uszkodzenia. Pokrowiec został zaprojektowany tak, aby ściśle pasować do rozmiarów iPada. Składa się z dwóch elementów – osłonki przylegającej do brzegów urządzenia oraz wsuwanego etui umożliwiającego ochronę wyświetlacza. Dzięki temu sprzęt jest chroniony zarówno podczas noszenia w torebce czy plecaku, jak i podczas samego używania.

Solidne wykonanie z dobrej jakości skórzanego materiału gwarantuje zabezpieczenie, które docenią wszyscy mobilni użytkownicy produktów marki Apple. Oprócz należytej ochrony, pokrowce posiadają ciekawy design dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. W zależności od wybranego koloru pokrowiec może mieć bardziej elegancki i oficjalny charakter, prezentując się w barwach białych, brązowych lub czarnych, albo nieco bardziej młodzieżowy – czerwony, fioletowy lub beztrosko różowy. Pokrowiec od Global Technology łączy w sobie oryginalny design z funkcjonalnością, która umożliwia zarówno wygodę, jak i solidną ochronę podczas korzystania z iPada.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Michał Rogowicz

  • Maximilian Koch

    Do 100 Złotych polecam wszystkim Polskie etui http://snacase.com/pl/etui-ipad.html, jestem bardzo zadowolony choć brakuje mu otworu na aparat. Wiem z bliga że producent pracuje nad takim rozwiązaniem. Eleganckie i trwałe, a przede wszystkim bezpieczne POLECAM.