0

iPad Mini z 7,85-calowym wyświetlaczem?

iPad MiniBardzo prawdopodobne, że na początku roku 2012 na rynku pojawią się iPady Mini. Przypuszczenia te oparte są na informacji, dotyczącej zamówienia przez Apple ekranów o przekątnej 7,85 cala od LG Display oraz AU Optronics.

Źródła z wnętrza organizacji podają, że Apple podjął już decyzję co do specyfikacji nowych urządzeń, które mają konkurować z takimi tabletami jak Amazon Kindle Fire, HTC Flyer, czy też Huawei MediaPad. Rozdzielczość ma być ponoć taka sama jak w przypadku iPada 2 – nie zdziwilibyśmy się także gdyby cena również była podobna. Jak bowiem dobrze wiemy, Apple nigdy nie przepadało za udostępnianiem swoich produktów w atrakcyjnych cenach.

Plusem jest z pewnością fakt, że mniejsze urządzenie będzie wygodniejsze, bardziej przyjazne użytkownikowi i będzie dawało konsumentom większą możliwość wyboru. Może to być tylko i wyłącznie plotka, jednak jesteśmy przekonani, że Apple ma zamiar wprowadzić coś nowego na rynek. Aby się o tym przekonać, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel