0

Galaxy Tab 10.1 nowym elementem wyposażenia szpitala Kangbuk Samsung

szpitalKiedy instytucja zdrowotna nazywa się Kangbuk Samsung, możesz spodziewać się, że w jej wnętrzu zastosowanie znajdzie technologia południowokoreańskiej firmy. Od kilku dni na wyposażeniu lekarzy i personelu znajdują się także tablety Galaxy Tab 10.1 wyposażone w aplikację Dr. Smart Electronic Medical Record.

Urządzenia w szpitalu w Kangbuku mają pozwolić lekarzom i personelowi szpitalnemu na szybką i bezpośrednią komunikację w czasie rzeczywistym – dzięki temu nie będą musieli biegać po kolejnych poziomach szpitala w celu ustalenia diagnozy, podjęcia decyzji, czy też po prostu porozmawiania. Tablety będą jednak nie tylko środkiem komunikacji, ale dodatkowo nowoczesnym sposobem na przechowywanie informacji o pacjentach, historii chorób, recept i innych danych, które mogą okazać się przydatne.

Galaxy Tab 10.1 trafią takżę w ręce pacjentów, którzy dzięki nim będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat choroby, którą przechodzą i w celu zwiększania zaufania do lekarzy i podejmowanych do nich postępowań.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel