0

Dell Latitude ST – klip promocyjny tabletu z Windowsem 7 [wideo]

Dell Latitude STDell Latitude ST jest tabletem działającym na systemie operacyjnym Windows 7 i przeznaczonym dla wszystkich tych osób, które lubią, czy też zmuszone są do wykonywania swoich obowiązków zawodowych w ciągłym ruchu albo w podróży. Dla modelu tego przygotowany został właśnie klip promocyjny, opublikowany na malezyjskiej stronie internetowej, przedstawicielstwa Dell. Dla przypomnienia dodamy tylko, że jest to dziesięciocalowy tablet, z wyjściem HDMI oraz wysokiej jakości aparatami z przodu jak i z tyłu.

Latitude ST posiada także wbudowany rysik, procesor Intel Atom na swoim pokładzie oraz możliwość połączenia ze stacją dokującą. Według plotek, oczekujący na premierę, nowy tablet od Della, kosztować może nawet do 1000$!

Mamy nadzieję, że rzeczywista cena okaże się niższa, obecna nie jest na pewno atrakcyjna, szczególnie, że za takie pieniądze możemy dostać pięć tabletów Kindle Fire. Z drugiej jednak strony, Dell Latitude ST dostosowany jest do specyficznej grupy odbiorców, którzy najprawdopodobniej sięgną po niego, nie zważając na cenę.

Poniżej prezentujemy obiecany wcześniej spot reklamowy. Jesteście zainteresowani tymże produktem?

http://otabletach.pl/1371/intel-ujawnia-bazujacy-na-atomie-tablet/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel