0

ViewSonic ViewPad 7e wyceniony na 200$ – premiera jeszcze w tym miesiącu!

ViewSonic ViewPad 7eViewSonic ViewPad 7esiedmiocalowy tablet z Androidem, za zaledwie 200$, ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu na rynku! Mamy więc do czynienia z urządzeniem w tym samym przedziale cenowym co Amazon Kindle, pytanie tylko czy będzie dla niego godnym konkurentem?

ViewPad 7e pojawi się w Ameryce Północnej w przeciągu najbliższego tygodnia i z informacji, które udało się nam zdobyć, najprawdopodobniej posiadać będzie wyświetlacz o rozdzielczości 800×600 pikseli, procesor o częstotliwości taktowania 1GHz, pamięć wewnętrzną 4GB, port mikroHDMI i aparat 3MP na tylnej części obudowy. Z przodu znajduje się drugi aparat, posiadający 0,3MP i przeznaczony przede wszystkim do prowadzenia rozmów wideo. ViewPad posiada także slot na karty mikroSD o maksymalnej pojemności 32GB.

Cena oscylująca w okolicach 200$ jest naprawdę bardzo atrakcyjna, szczególnie, jeżeli porównamy ją z debiutującą miesiące temu Motorolą Xoom wycenioną na 800$. ViewPad 7e zapewnić może dodatkowo łączność WiFi b/g/n, cały czas jednak nie wiemy, czy model z obsługą łączności 3G zostanie wypuszczony w Stanach Zjednoczonych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel