1

Dell Latitude ST potwierdzony – 10-calowy wyświetlacz obsługiwany przez Windows 7

Dell Latitude STDell Latitude ST uważany jest przez niektórych, za tablet Peju, o którym było dosyć głośno w pewnym czasie i którym firma Dell zajmowała się już od dłuższego czasu. Efektem tejże pracy jest dziesięciocalowy tablet z Windowsem 7, dostosowany przede wszystkim do użytkowników korporacyjnych.

Latitude ST, bo o nim mowa, wspiera rozdzielczość 1366×768 pikseli i opiera się na procesorze Atom Z670 o częstotliwości taktowania 1,5GHz. Oprócz tego, posiada 2GB pamięci RAM (DDR2) oraz całe 128GB pamięci własnej! W standardowej wersji znajduje się oczywiście WiFi, w przyszłości natomiast spodziewać możemy się także 3G. Dell zapowiedział oprócz tego, że tablet wytrzyma ponad osiem godzin ciągłej pracy na jednym naładowaniu baterii, co w przypadku urządzeń działających na Windowsie jest naprawdę imponującym wynikiem.

Dwie kamery, porty USB, SD oraz HDMI również warte są wymienienia. Produkt ponoć ma być także kompatybilny z VMware oraz wirtualizacjami Citrix, które umożliwiają użytkownikowi zdalne zarządzanie i tak dalej. Latitude ST zadebiutuje najprawdopodobniej pierwszego listopada, z ceną wyjściową oscylującą w okolicach 1000$.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel