0

Czterordzeniowy ASUS Transformer Prime pojawi się na rynku 9 listopada!

Czy tak będzie wyglądał nowy Eee Pad?Wygląda na to, że listopad będzie kolejnym miesiącem bardzo ważnych premier, przynajmniej na rynku tabletów. Quad Core ASUS Transformer Prime został właśnie potwierdzony i jego premiera ma mieć miejsce w przeciągu najbliższych dni, a dokładniej mówiąc, 9 listopada. Informacja ta pochodzi ze slajdów, które wyciekły po wczorajszej konferencji inwestorów przedsiębiorstwa.

Nowy tablet od ASUSA wyposażony będzie w czterordzeniowy procesor Tegra 3 i ponoć w Androida 4.0 – czy miałoby to więc oznaczać, że Transformer Prime będzie pierwszym urządzeniem, na którym zobaczymy Ice Cream Sandwich od Google?

Slajdy z poniedziałkowej konferencji informują nas także o tym, że w trzecim kwartale przyszłego roku, ASUS ma zamiar wypuścić na rynek kilka urządzeń z Windowsem 8, a na początku 2012 roku kolejne tablety działające na Androidzie. Oznacza to, że przed azjatyckim przedsiębiorstwem naprawdę pracowity okres i dosyć duże wymagania – musimy bowiem pamiętać, że Eee Pad sprzedawał się w ilościach oscylujących w okolicach 400 tysięcy sztuk na miesiąc.  

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel