0

Amiga Xpedio 7TMB za jedyne 98$!

AmigaZapomnijcie o Amazon Kindle Fire! Na rynku pojawił się tablet kosztujący zaledwie 98$, który wydaje się być niezwykle ciekawą alternatywą dla obecnie dostępnych w sklepach produktów tego typu, oczywiście, jeżeli nie jesteś już właścicielem dostępnego za 100$ TouchPada. Amiga przy tworzeniu swojego tabletu skupiła się głównie na tych odbiorcach, którzy pamiętają ją jeszcze z dawnych lat, kiedy każdy posiadał jej urządzenia w swoim domu.

Przedsiębiorstwo, które obecnie jest w posiadaniu Amigi stworzyło bazujący na Androidzie tablet, a dokładniej mówiąc Xpedio 7MTB. Wyceniony na 98$, dostępny także w wersji z klawiaturą USB i pokrowcem za 118$. Jeżeli chodzi o specyfikacje, to będą one raczej przeciętne – w środku urządzenia znajdziemy procesor 720MHz, siedmiocalowy wyświetlacz, dostęp do WiFi, 4GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 2.2 Froyo.

Osoby, które miały już możliwość testowania nowych tabletów od Amigi, mają straszliwie mieszane uczucia i w większości stwierdzają, że produkt rzeczywiście przypadnie do gustu głównie fanom marki. Minusem jest fakt, że w urządzeniu zabrakło emulatora starych gier wydawanych na Amigę, miejmy jednak nadzieję, że wkrótce się to zmieni. Czy bylibyście zainteresowani zakupem tabletu brandowanego logiem firmy, która zapewniała wam tyle godzin rozrywki w dzieciństwie? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel