1

Wyciek zdjęć Motoroli Corvair – Tablet z Androidem 2.3 działa jak pilot do telewizora

Motorola CorvairMotorola to nie tylko najwyższej klasy tablety działające na Honeycombie, tak jak Xoom 2, ale także modele z niższej półki cenowej. Świetnym przykładem tych drugich, będzie Motorola Corvair – wyposażony w Androida 2.3 Gingerbread gadżet, który posiada funkcje pilota telewizyjnego.

Wszystko wskazuje na to, że produkt trafił obecnie w ręce przedstawicieli firm świadczących szeroko pojęte usługi telewizyjne, którzy testują jego możliwości i będą zajmować się optymalizacją funkcji zdalnego sterowania. Czy mamy do czynienia z idealnym kontrolerem mediów? Tablet wyposażony jest w sześciocalowy, pojemnościowy ekran dotykowy, baterię 4000mAh i dobry jakościowo aparat.

Urządzenie cały czas jest w fazie pre-produkcji, może się więc okazać, że zmianie ulegnie nie tylko jego funkcjonalność, ale także nazwa, w szczególności, że Motorola Corvair może być tylko i wyłącznie kryptonimem. Miejmy nadzieję, że do okresu bożonarodzeniowego lub targów CES 2012 dowiemy się czegoś nowego o tajmeniczym i z pewnością niszowym produkcie od Motoroli. Bylibyście zainteresowani zakupieniem tableto-pilota? 🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel