0

Asus przesuwa premierę Transformera Prime na grudzień

Asus Eee Pad Transformer PrimeDzisiejszy dzień, czyli dziewiąty listopada, miał być bardzo ważny dla rynku tabletów – zadebiutować powinien bowiem na nim czterordzeniowy tablet, a mianowicie ASUS Eee Transformer Prime. Wszyscy, którzy z niecierpliwością oczekiwali na premierę, z pewnością będą zawiedzeni informacją, że jej data została przesunięta o ponad miesiąc i powinna mieć miejsce do końca grudnia

Jak podają plotki, ponoć Google chciało dołączyć się do tego jakże ważnego projektu i specjalnie dla następcy popularnego Transformera, wcześniejszej wypuścić nową wersję Androida, oznaczoną numerkiem 4.0. Plany musiały okazać się chyba jednak zbyt ambitne, gdyż premiera Prime przesuwana była już kilkukrotnie – niektórzy z was z pewnością pamiętają, że mieliśmy zobaczyć go już w sierpniu. Szczerze mówiąc, nie wiem jak fani ASUS-a zareagują na to notoryczne wodzenie ich za nos, szczególnie, że azjatyckie przedsiębiorstwo obiecuje nam naprawdę wiele odnośnie swojego nowego produktu.

Jeżeli premiera jest rzeczywiście opóźniana z powodu problemów z updatem systemu Android 4.0, to może się jeszcze okazać, że na pokładzie pierwszego czterordzeniowego tabletu znajdzie się Windows 8. Jak myślicie, który z OS-ów może lepiej współpracować z hardwarem znajdującym się w Transformer Prime?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel