0

Lawina aplikacji na Amazon Kindle Fire – Netflix, Facebook oraz Rhapsody pojawią się wraz z premierą urządzenia!

Amazon Kindle FireAmazon Kindle Fire ma coraz większe szanse na przejęcie dużej części rynku tabletów z niższych półek cenowych, ale biorąc pod uwagę fakt, że wykorzystuje Amazon Appstore zamiast standardowego Android Marketu, może minąć czasu, zanim użytkownicy przyzwyczają się do tejże modyfikacji. Dlatego, aby ułatwić przestawienie się z jednego online store’u na inny, Amazon zdecydował udostępnić dużą ilość apk już od samej premiery urządzenia.

Internetowy sprzedawca stara się uzyskiwać coraz więcej aplikacji gotowych do uruchomienia na Kindle Fire – ostatnio udało się między innymi zdobyć zapewnienie, że Netflix, Facebook i Rhapsody pojawią się na tymże tablecie. Przypominamy wam, że urządzenie od Amazona debiutuje już w przyszłym tygodniu, gdzie od razu dostępnych ma być kilka tysięcy aplikacji oraz gier – wszystkie z nich dokładnie przetestowane pod kątem kompatybilności z tabletem.

Wszystkich ucieszy na pewno fakt, że większość apk przystosowana jest do tabletów – jak bowiem wiemy, przeskalowane aplikacje ze smartfonów nie prezentują się na większych wyświetlaczach zbyt ciekawie. Już w najbliższy wtorek dowiedzie się, czy nowy tablet Kindle okaże się realną konkurencją dla iPada, czy też wypełni tylko małą, rynkową niszę. Jakie są wasze przewidywania?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Damian Chmiel